Wifi Hotspot

Hotspots in Zeeland. De hotspots van Zeeland  werken tot een afstand van ongeveer 150 meter. Heeft u aanvullingen of verbeteringen dan horen wij dat graag.

Zeeland

Noord-Beveland

Colijnsplaat

Schouwen-Duiveland

Bruinisse

  • Jachthaven Bruinissen

Tholen

  • Kaai en Havenplateau Tholen
  • Markt in Sint-Maartensdijk
  • Havenplein in Sint-Annaland
  • Gorishoek
  • Brasserie De Zeester in Scherpenisse

Walcheren

Gratis beschikbaar in Dishoek, Zoutelande, Westkapelle, Domburg, Oostkapelle en Vrouwenpolder en het stadje Veere. Freewifi is te herkennen aan een logo waarop het eiland Walcheren te zien is met daarbij de tekst ‘freewifi’.

Vlissingen

  • Scheldeplein
  • Nollehoofd
  • Bellamypark en Nieuwstraat

Veere

  • Veere

Middelburg

  • Vanaf 1 juli 2012 komen er tien zogeheten opstelpunten voor wifi die elk een bereik van 150 meter. Wifi is dan beschikbaar op de Pottenmarkt, de Markt, Lange Delft, Dam en de jachthaven. Wifi gratis voor passanten die genoegen nemen met een beperkt aantal mb’s en snelheid. Wie meer wil moet wel betalen.

Zeeuws Vlaanderen.

Groede: camping “het platte putje” met wachtwoord.

Hulst

  • La Place in Morres Hulst
  • Steenstraat
  • Gentsestraat

Terneuzen

  • Mac Donalds

Zuid-Beveland

Goes

  • Sinds kort is er in de hele binnenstad van Goes gratis WiFi. In het centrum zijn er maar liefst 49 punten. Waaronder ook op het station, Marconistraat (Woonboulevard), winkelgebied binnenstad en Molenplein.
  • Bedrijven met wifi